setpoint, dietetyk warszawa, odchudzanie warszawa, poradnia dietetyczna warszawa, dieta odchudzająca, odchudzanie

Oto ponad 30 realnych korzyści!

 

1. Obniżysz ryzyko zachorowania na cukrzycę, miażdżycę, nadciśnienie i inne choroby dietozależne
Po przejściu na dietę SetPoint, naszym Klientom, bez względu na ich cel, poprawia się poziom cholesterolu i triglicerydów we krwi, normuje ciśnienie tętnicze. Wszystkie te czynniki są istotnymi narzędziami w profilaktyce chorób cywilizacyjnych.
2. Poprawisz komfort życia.
Jeżeli dobrze nakarmisz swój organizm, lepiej poradzi on sobie z procesami starzenia, na które wszyscy jesteśmy narażeni. Odpowiednio dopasowana dieta SetPoint może skutkować wydłużeniem życia, nawet o 20 lat! Wielu naszych Klientów cierpi z powodu niedoczynności tarczycy. W toku naszej współpracy jesteśmy w stanie znacząco obniżyć dyskomfort jaki powoduje ta choroba.
3. Pomożesz swoim genom prawidłowo pracować.
Jeżeli posiadasz uwarunkowania genetyczne do danej choroby, dzięki odpowiedniej diecie możesz zmniejszyć ryzyko jej wystąpienia oraz zminimalizować wszelkiego rodzaju mutacje genetyczne.
Można powiedzieć, że wszystko co jemy wpływa na ekspresję naszych genów, bezpośrednio lub pośrednio, przez swoje metabolity (substancje wytworzone w naszym organizmie). Naszym zadaniem jest dostarczenie organizmowi niezbędnych składników we właściwych proporcjach. Możesz się tego nauczyć w SetPoint.
4. Zatrzymasz lub nawet cofniesz efekty już rozwijającej się choroby lub chorób dietozależnych.
Wiele osób cierpi z powodu otyłości trzewnej (tkanka tłuszczowa gromadzi się w jamie brzusznej), która przyczynia się do rozwoju cukrzycy, chorób układu krążenia, czy spadku wydolności „otłuszczonych” narządów. Dzięki dobrze zbilansowanej diecie lekarz prowadzący może zmniejszyć dawki niektórych leków.
5. Zaczniesz cieszyć się wigorem i witalnością
wczesne wstawanie z łóżka, bieg do autobusu, bieg po schodach - nie będą stanowić już problemu.
„Niedawno byłam na wycieczce i kładąc walizkę na taśmę zobaczyłam liczbę kilogramów, które schudłam uświadomiłam sobie, że przez 7 lat nosiłam tę walizkę wszędzie ze sobą - koszmarnie dziwne, że miałam zadyszkę po wbiegnięciu na 4 piętro, że nie lubiłam ćwiczyć, że nie lubiłam się opalać i chodzić na plaże... uff …ale to już za mną! Walizkę odstawiłam do szafy!” Dorota
http://blog.setpoint.pl/2010/02/znow-ruszylo/
„Oprócz wielu kilogramów mniej, mam dużo więcej energii, nową fryzurę, chętnie wychodzę z mężem na spacery, do kawiarni, a z zakupami wbiegam na czwarte piętro!”
Dorota
http://blog.setpoint.pl/2009/11/po-dwoch-tygodniach-uwierzylam/
6. Nie dasz się sezonowym przeziębieniom i atakom wirusów czy bakterii.
Urozmaicona dieta dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych naszemu organizmowi, a dzięki doradcom żywieniowym SetPoint nasi Klienci bez trudu wprowadzają ją w swój rozkład dnia. „I czuję się nie tylko lżejsza ale zdrowsza, mniej się męczę, mniej się pocę, mniej się przeziębiam – Jest dobrze!” AnnaN http://blog.setpoint.pl/2009/12/pierwsze-minus-10-kilogramow/
7. Podniesiesz swoją koncentrację i kreatywność.
Wielcy naukowcy interesowali się żywieniem - Hipokrates (ojciec medycyny) powiedział „niech pożywienie będzie waszym lekarstwem”; da Vinci, Pitagoras, Sokrates - byli zwolennikami wegetarianizmu. Trzeba jednak zaznaczyć, że w ich czasach dieta wegetariańska włączała do swojego jadłospisu również ryby i owoce morza. Problemy z koncentracją i skupieniem zdarzają się nam wszystkim. Codzienny stres i duże ilości wypijanej kawy nie sprzyjają pracy naszego mózgu. Jednak po wprowadzeniu zasad żywieniowych SetPoint nasi Klienci zauważają dużą poprawę, mniejsze „zmęczenie umysłowe”.
8. Odkryjesz na nowo swoją atrakcyjność - szczuplejsza sylwetka, mocne włosy i paznokcie, promienna cera.
Niektóre efekty zauważysz po tygodniu, inne dopiero po kilku miesiącach. Żeby zauważyć efekty dobrze zbilansowanej diety w postaci lśniących włosów, trzeba wykazać się cierpliwością i wytrwałością, ale efekt jest tego wart! „Na koniec nie omieszkam się pochwalić, że po raz kolejny usłyszałam, jak pięknie wyglądam i chyba 'znowu trochę zeszczuplałam'.” Marta Rachon http://blog.setpoint.pl/2009/12/wigilia-firmowa/
9. Nauczysz się jak samodzielnie skomponować zdrowy posiłek lub wybrnąć z żywieniowego „kryzysu” - grill, wesele... Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji - nauczymy Cię jak je znaleźć.
„Jak to w święta, „okazji” do napełnienia żołądka nie brakowało… Oj ciężko było.. Mama nakupowała jedzenie dla mnie (bezglutenowe) i oczekiwała konsumpcji.. Starałem się więc zjadać to wszystko z umiarem, ale byłem też w stresie, czy to co zobaczę na wadze po powrocie do domu mnie nie przerazi.. Dodatkowo moja mama robi przepyszne pierogi.. Zaś TE KONKRETNE tylko raz w roku. I jak tu nie przytyć? Jak się jednak okazało, waga domowa nie skarciła mnie za bardzo - wszystko w normie. YES!” Piotr
http://blog.setpoint.pl/2010/01/z-nowym-rokiem-z-nowym-brzuche/comment-page-1/#comment-120
„Tak naprawdę ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, najważniejszym sukcesem nie jest to czy waga pokazuje pół kilo “+” czy “-” (choć bardzo ważne:)) ale to, że nauczyłam się jeść z głową, nie katując się przy tym ograniczaniem wszystkiego co lubię.” Maja
http://blog.setpoint.pl/2010/03/zrozumialam-w-czym-rzecz/
10. Nauczysz się organizacji czasu i konsekwencji w swoich działaniach (nie tylko żywieniowych).
Staniesz przed trudnym zadaniem organizowania posiłków, ale dzięki pomocy specjalistów SetPoint doskonale sobie z tym poradzisz. Nabyte w ten sposób zdolności organizacyjne wielu z naszych Klientów wykorzystuje w pracy, co w niektórych przypadkach skutkuje awansem.
„Brak różnorodności zajadałam fast foodami albo słodyczami. Efekt? …znany chyba wszystkim odchudzającym się. Wówczas tłumaczyłam to brakiem czasu, ale dziś wiem że nie ma bardzie mylnego stwierdzenia – kupienie parówek i chleba zajmuje tyle samo czasu co kupienie papryki i kawałka wędzonej rybki, a tych drugich nie trzeba jeszcze dodatkowo przygotowywać! Tak samo z innymi posiłkami – ugotowanie ziemniaków i schabowego zajmuje dużo więcej czasu niż grillowana ryba z warzywami. Nie ulegajmy więc stereotypom i utartym sloganom! Nie odżywiamy się źle z braku czasu czy pieniędzy ...tylko z braku motywacji i wyobraźni! Ech …ale mnie ta rybka natchnęła.” Dorota
http://blog.setpoint.pl/2009/12/nie-ulegajmy-stereotypom-i-utartym-sloganom/
11. Nauczysz się słuchać organizmu i odpowiadać na jego potrzeby.
Klienci SetPoint żartują, że rozpoczynając dietę musieli nastawiać sobie budzik co 3 godziny, żeby nie zapomnieć zjeść. Po kilku tygodniach rezygnują z noszenia zegarków, bo żołądek, regularnie, sam domaga się jedzenia. Dodatkowo jedzą dokładnie tyle ile ich organizm potrzebuje.
„Już przestawiłam się na zdrowy tryb żywienia, a raczej mój organizm decyduje kiedy mam jeść. Wg mojego żołądka mogę nastawiać zegarek. O 13stej niczym hejnał z wieży mariackiej, zaczyna grać domagając się jedzenia.” Qru$
http://blog.setpoint.pl/2010/12/jadlospis-przezyjmy-to-jeszcze-raz/
„mój organizm sam domaga się jedzenia co 3-4 godziny jak zjem w ciągu dnia za mało warzyw to wieczorem „chce mi się” jakiejś papryczki, ogórka.” Dorota
http://blog.setpoint.pl/2009/12/pol-roku-diety%E2%80%A6/
12. Pokonasz swoje ograniczenia fizyczne
Wybór dyscypliny sportowej nie będzie już problemem. A może sporty ekstremalne? :)
Kiedy nie jesteśmy ograniczani przez nadwyżkę kilogramów, a umysł pracuje sprawniej, możemy sobie pozwolić na coś więcej, niż rower i basen. Nasi Klienci karmiąc swój organizm właściwymi produktami, wolniej się meczą i mają ochotę na ruch i sport. Z pomocą wkracza również trener-fizjoterapeuta, stale współpracujący z SetPoint.
„zapisuję się na kurs nurkowania plus basen… zawsze chciałam to zrobić i marzyłam o tym… więc nie ma na to lepszej pory niż nowy rok… nowa waga …nowy strój kąpielowy:D (nie będę bynajmniej wstydziła się podać instruktorowi swojej wagi:)” Dorota
http://blog.setpoint.pl/2009/12/swieta-swieta-i-po-swietach/
13. Zaczniesz czerpać więcej energii ze snu.
Będziesz potrzebować mniej czasu na odpoczynek i szybciej się zregenerujesz.
Kiedy kładziesz się spać z pełnym żołądkiem, Twój organizm musi zdecydować, czy w trakcie nocy będzie trawił, czy odpoczywał. Bez względu na to jakiego dokona wyboru jeden z tych procesów na tym ucierpi. Klienci SetPoint wyrabiają w sobie nawyki jedzenia sytej kolacji 2-3 godziny przed snem, dzięki temu w nocy ich organizmy mogą w pełni korzystać z zasłużonego odpoczynku.
14. Przyśpieszysz powrót do formy po urazach, złamaniach czy chorobie
Żeby zregenerować organizm, dieta SetPoint obfituje w niezbędne witaminy i składniki mineralne oraz dostarcza pełnowartościowego białka, które jest niezbędne w procesach obrony, odbudowy czy regeneracji osłabionego organizmu.
15. Poznasz szerszą gamę smaków i będziesz czerpać większą przyjemność z jedzenia.
Pomimo początkowych trudności, z odmawianiem sobie ulubionych kulinarnych grzeszków, niektórzy z naszych Klientów „żalą” się, że jedzenie w ulubionym „fast foodzie” już im nie smakuje.
„Kolejny fantastyczny sposób – takie moje placebo. Pod warunkiem, że poprzestanę na jednej kosteczce (gorzkiej:)) czekolady mogę ją sobie dorzucić do najzwyklejszej kaszki manny. No cóż lepsze to niż nic sobie pomyślałam. Ale okazało się przepyszne z uwagi na to, że chyba po tych wszystkich wyrzeczeniach „osłabły” mi kubeczki smakowe i tą jedną kosteczkę wyczuwały ze zdwojoną siłą.”
Marta
16. Zostaniesz „wszystkożercą”. Przestaniesz obawiać się wzdęć czy niestrawności. Poszerzysz horyzonty kulinarne.
Przy okazji pierwszego spotkania Klient wspólnie z dietetykiem sporządza listę produktów, które mu nie smakują, powodują wzdęcia lub w jakikolwiek sposób są żle tolerowane. Doradcy żywieniowi SetPoint jednogłośnie przyznają, że w trakcie kolejnych wizyt, z inicjatywy Klienta, ta lista jest coraz krótsza.
17. Wybierzesz jeden rozmiar i unikniesz efektu jo-jo, przez co zaoszczędzisz na ubraniach.
Osoby decydujące się na roczny program żywieniowy, nie tylko efektywnie gubią zbędne kilogramy, ale dzięki drugiemu etapowi programu (kontrola i stabilizacja nawyków żywieniowych) są w stanie na stałe pożegnać się z efektem jo-jo.
18. Przestaniesz wydawać pieniądze na niepotrzebne wizyty lekarskie i lekarstwa. Nie będziesz czekać w długich kolejkach do lekarza!
Niektórym z naszych Klientów udaje się obniżyć dawki przyjmowanych leków, nie wspominając już o uniknięciu drogich i skomplikowanych zabiegów chirurgicznych. Ponieważ zdrowo się odżywiają, są bardziej odporni na sezonowe choroby oraz te rozwijające się latami w ukryciu.
19. Nie będziesz już trwonić pieniędzy na cudowne diety, ani powtarzać w nieskończoność diet odchudzających. Powinniśmy odchudzać się maksymalnie dwa razy w życiu: pierwszy i ostatni :).
Ponieważ doradcy żywieniowi SetPoint utrzymują stały kontakt z Klientami (często nawet po zakończeniu programu żywieniowego) stare nawyki żywieniowe i związane z nimi problemy nie wracają. Dieta SetPoint jest ostatnią, jaką stosują i zostaje z nimi do końca życia. „Życie jest piękne i warto słuchać profesjonalistów. Każdy ma swoją specjalizację i żeby dobrze się odżywiać trzeba pytać dietetyków a nie oglądać reklamy!”
AnnaN
http://blog.setpoint.pl/2010/02/schudlam-16-kilo-od-pazdziernikatrzymiesiace/
20. Nie dasz się naciągać na „super” produkty, zostaniesz świadomym konsumentem.
Nasi klienci uczą się, kiedy suplementacja jest niezbędna, co kryje się pod nazwami „light”, czy „fit”, czy też „fitness”. Potrafią sami stwierdzić co jest zdrowe - bez „pomocy” reklam i sloganów.
„Dzięki pani Ali znam już kilka sekretów i mitów dotyczących zdrowego żywienia, więc wiem, co wybieram.” Marta Rachon
http://blog.setpoint.pl/2009/12/wigilia-firmowa/
21. Oszczędzisz na zakupach (przetworzona żywność jest droższa od „naturalnej”) i nie będziesz więcej marnować jedzenia.
Klienci SetPoint chwalą się, że zjadają wszystko co jest w lodówce i nic nie zdąży się popsuć. Dzięki świadomym zakupom, nic się nie marnuje. Dodatkowo, nie czują już potrzeby kupowania drogich energy drinków i zapychających przekąsek, czy fast food’ów.
„Wydaję też mniej pieniędzy – mówię tu o zakupach – odpadły fast foody, jedzenie na szybko, jakieś niezdrowe przegryzki.” Maja
http://blog.setpoint.pl/2010/02/po-miesiacu/
22. Zapiszesz się na zabiegi upiększające dla przyjemności, a nie z konieczności. Działaj od wewnątrz, a nie tylko z zewnątrz.
Odpowiednio zbilansowana dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną, z pewnością zdziała więcej niż najlepszy krem antycelulitowy. Żaden specyfik, nie poprawi tak struktury i kolorytu skóry jak dieta, z odpowiednią kompozycją kwasów tłuszczowych i białka, która zadziała od środka.
23. Zapewnisz sobie nieograniczone możliwości w kwestii ubioru. Na zgrabnej sylwetce wszystko dobrze leży. Gdy poczujesz się dobrze we własnej skórze, każda kreacja będzie tylko dodatkiem :).
Nasi Klienci nie muszą się już zastanawiać nad tym, który kolor pogrubia, a który wyszczupla. Po prostu noszą to co im się podoba.
„Ja zapobiegawczo zostawiłam po kilka rzeczy ze starych czasów - bo może kiedyś schudnę?! I to marzenie powoli realizuję i kocham to uczucie jak marzenia się spełniają!!” ~K.
http://blog.setpoint.pl/2010/12/koniec-czwartego-tygodnia/
24. Zdobędziesz lepszą pracę dzięki lepszemu wyglądowi i wynikającej z niego pewności siebie.
W wielu zawodach bardzo istotny jest wygląd zewnętrzny, który wzbudza zaufanie i sympatię w naszych współpracownikach, czy kontrahentach. Dlatego wielu z Klientów SetPoint, udział w programie żywieniowym, traktuje po prostu jak dobrą inwestycję w siebie i swoją karierę zawodową.
25. Nauczysz się samoakceptacji - nikt nie jest „idealny”. Przekonaj się, że zdrowie i codzienna witalność, dostarczają większej satysfakcji.
Tak naprawdę sama utrata kilogramów nie gwarantuje lepszej samooceny, ale ciężka praca jaką się w ten proces włożyło. Przekonaj się z SetPoint o swojej sile, determinacji i wytrwałości. Doceń siebie, bo to niezbędny element samoakceptacji.
„Wracam do akceptacji swojego wyglądu. Efekty są motorem napędowym dalszych postanowień – czyli 10:0… gramy dalej” AnnaN
http://blog.setpoint.pl/2009/12/pierwsze-minus-10-kilogramow/
26. Zainwestowane pieniądze zmotywują Cię do dalszych zmian lub ich utrzymania.
Wielu Klientów uważa, że skorzystanie z usług SetPoint jest drogie, jednak po zakończeniu programu żywieniowego (lub jeszcze w trakcie) przyznają, że poniesione koszty są niczym w porównaniu z tym, co otrzymali w zamian.
„Wszystkim mówiłam, że gdyby nie to, że wpłaciłam pieniądze na program żywieniowy w pierwszej racie, rzuciłabym tą dietę, gdyż te pierwsze dni były dla mnie bardzo, ale to bardzo trudne. Opłacało się trudzić, wiem to teraz bogatsza w doświadczenie i osiągnięte do tej pory cele.” Monika Lipiec
http://blog.setpoint.pl/2009/10/pierwszy-tydzien-diety/
27. Ze względu na większą ilość energii, czasu i pieniędzy będziesz mieć więcej możliwości poszerzania swoich horyzontów, odkrywania nowych hobby.
Podczas kolejnych spotkań doradcy żywieniowi SetPoint zachęcają Klientów do rozwoju pasji, szukania nowych aktywności. Wielu z nich dzięki dobrze zbilansowanej diecie nie ma ochoty siedzieć tylko przed telewizorem, czy komputerem, chętniej wychodzą z domu, próbują nowych rzeczy - w pełni korzystają z życia.
28. Zapanujesz nad wewnętrznym "termometrem" i będziesz lepiej znosić upały oraz mrozy.
Klienci SetPoint wyrabiają w sobie, tak ważny dla naszego zdrowia, nawyk regularnego picia wody. To dzięki niej nasz organizm kontroluje wahania temperatury ciała.
29. Zyskasz pewność siebie ze względu na swoją atrakcyjność.
„Na początku wstydziłam się rozmawiać o diecie i o tym, że się odchudzam, ale teraz z dnia na dzień czuję się coraz pewniejsza siebie i ładniejsza.” Lamia
http://blog.setpoint.pl/2010/02/pierwsze-kroki-w-kuchni/
30. Będziesz w stanie świadomie sterować swoim dobrym samopoczuciem
To co jemy ma bardzo istotny wpływ na nasze samopoczucie. Składniki odżywcze znajdujące się w naszym jedzeniu mają bezpośredni wpływ na produkcję serotoniny w mózgu, której niski poziom może sprawiać, że jesteśmy rozdrażnieni, agresywni, mamy kłopoty ze snem i koncentracją, a nawet wywołać stany depresyjne.
31. Przekonasz się o swojej sile i zwiększysz wiarę w siebie. Jeżeli dotrwasz do końca, to nic już nie stanie na drodze do Twojego sukcesu.
SetPoint służy poradą i wsparciem dla swoich Klientów, jednak efekty programu zależą tylko i wyłącznie od ich chęci, motywacji i wytrwałości. Utrzymanie odpowiedniej diety i wagi świadczą o niezłomności i wewnętrznej sile naszych Klientów.
32. Poznasz lepiej mechanizmy kierujące „złymi” zachciankami i nauczysz się, jak ich unikać.
Dieta SetPoint jest ściśle oparta o fizjologiczne potrzeby człowieka. Doradcy żywieniowi dbają o to, aby Klienci wiedzieli, dlaczego pewnych produktów należy unikać i jak zamienić je na zdrowe smakołyki.
33. Nauczysz się, jak radzić sobie z emocjami i zarządzać stresem. Jako osoba „poukładana” będziesz oparciem i podporą dla znajomych i rodziny.
Dzięki regularnemu spożywaniu posiłków, zapewnisz stały dostęp glukozy do mózgu, której niedobór skutkowałby huśtawką nastrojów. Ponadto Klienci SetPoint są pod opieką psychologa, który wspiera ich w walce ze stresem i negatywnymi emocjami.
34. Zadbasz o zdrowie swojej rodziny i przyjaciół dzięki zdobytej z nami wiedzy żywieniowej.
„Na początek ryba pieczona z warzywami. Pycha.. Przepis wybitnie banalny, prosty, za to potrawa zdrowa i przepyszna. Moja małżonka i dzieciaki też się zachwycali i czekają aż im takową przyrządzę.” Piotr
http://blog.setpoint.pl/2009/10/niespodzianki-niespodzianki/
„Nowym podejściem do jedzenia zaraziłam rodzinę i śpię spokojniej bo mój mąż i 2 dzieci też jedzą zdrowo.” Ania
http://med24.pl/Opinie.is.setpoint.html
35. Zyskasz autorytet u osób obserwujących Twoją „metamorfozę”.
Klienci dzielą się z nami opiniami, że o ile na niektórych znajomych spadek wagi nie robił większego wrażenia, prawdziwym zaskoczeniem był brak efektu jo-jo. Po zakończeniu programu dieta SetPoint staje się dla każdego „normalnym” jedzeniem! „w mojej branży ważne jest dotrzymywanie słowa. Ludzie widzieli jak w 4 miesiące schudłem około 18 kg. pokazałem się jako konsekwentny człowiek któremu można zaufać.” Rafał Ferber
36. Codziennym zadowoleniem z życia i nieschodzącym z ust uśmiechem, przyciągniesz do siebie innych i poszerzysz grono znajomych. Ludzie będą chcieli z Tobą przebywać i współpracować.
 37. Wyjątkowa korzyść to także fakt, że każdy, kto spełni wymogi regulaminu, otrzyma rabat na kurację odchudzającą, odpowiadający ilości kilogramów tkanki tłuszczowej, jakie uda mu się stracić z SetPoint w trakcie pierwszego miesiąca >>czytaj zasady promocji
Większości dieta kojarzy się z wyrzeczeniami i głodowaniem, a wiadomo, że człowiek głodny, to człowiek zły. Nic bardziej mylnego! Nasi Klienci kończąc programy żywieniowe, zmieniają się nie do poznania. Ze zmęczonych i rozdrażnionych przeobrażają się w uśmiechniętych, wypoczętych i pełnych energii! Wielu chwali się lepszymi osiągnięciami w pracy i poprawą atmosfery w domu.

#co jeść żeby schudnąć #skuteczne i trwałe odchudzanie #zdrowe odżywianie #zdrowo schudnąć #odchudzanie bez efektu jojo #dietetyk warszawa opinie #dietetyk warszawa #poradnia dietetyczna warszawa #odchudzanie warszawa 

Odkryj SetPoint

setpoint panele

zap2
newsletterbok1

 Zapisz się na newsletter SetPoint Twój Dietetyk!

zap1

Akademia SetPoint zaprasza.
Imprezy-wspólne gotowanie.

g1 g2 r1 r2

Nasza poradnia

Nasza poradnia

Nasza poradnia

Nasza poradnia