setpoint, dietetyk warszawa, odchudzanie warszawa, poradnia dietetyczna warszawa, dieta odchudzająca, odchudzanie, dietetyk opinie

 

O zawodzie doradcy żywieniowego mówi się, że to zawód z przyszłością.
W Polsce profesja ta dopiero zaczyna funkcjonować, ale innych krajach zachodnich porady doradcy żywieniowego nie są niczym nowym.

Kiedy dręczy Cię katar idziesz do lekarza, kiedy masz ochotę zmienić fryzurę korzystasz z usług fryzjera, a co kiedy przytyjesz i nie możesz sobie sama poradzić z „nadprogramowymi” kilogramami?


To fakt - jemy za dużo, za szybko za rzadko...Skutkiem są nie tylko kłopoty z masą ciała i zdrowiem, ale także wiele innych konsekwencji, z których mało kto zdaje sobie sprawę. Konsekwencje te są szczególnie istotne dla pań, bo często dotyczą spraw „natury urodowej”. Czy dieta ma znaczenie w redukcji cellulitu? Czy blask włosów zależy od zawartości roślinnych tłuszczy w diecie? Czy starzenie się skóry można spowolnić odżywiając się w odpowiedni sposób? Na wszystkie te pytania odpowiedź brzmi: tak! Zaskoczona?

Współczesna dietetyka to dziedzina bardzo obszerna, będąca połączeniem wielu dyscyplin, dlatego doradcy żywieniowi mają dużo do zaoferowania. Pomogą Ci zmienić błędne nawyki żywieniowe, zrozumieć istotę racjonalnego odżywiania i jego wpływu na WSZYSTKIE aspekty życia. Tak, to nie pomyłka- żywność i sposób w jaki spożywamy posiłki, a także ich wielkość i częstotliwość mają wpływ na całe Twoje życie. To jak jesz ma wpływ na to jaki masz nastrój, jak sypiasz, jak wyglądasz, ile masz „energii życiowej”...

Dietetyk (niestety) wciąż kojarzony jest z niedostępnym specjalistą w białym fartuchu. Masz prawo wymagać znacznie więcej!
Doradcy żywieniowi SetPoint zadbają abyś przez cały okres współpracy była objęta profesjonalną opieką a także czuła pełne zaangażowanie ze strony naszych dietetyków.

Od specjalistów z Centrum Dietetycznego SetPoint
możesz oczekiwać:

Przyjaznej atmosfery w miłym otoczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, iż mówienie o mankamentach swojej urody, szczególnie tych związanych z masą ciała nie należy do najłatwiejszych. Bądź pewna, że nie spotka Cię u nas żadna przykrość. Usiądziesz w wygodnym fotelu i popijając smaczną herbatę („Owocowa, zielona, czarna, czy czerwona?”) opowiesz nam o trapiących Cię problemach. Nikt nie będzie Ci przerywał ani krytykował. Wysłuchamy Cię uważnie! Pamiętaj także, że możesz liczyć na naszą dyskrecję, cenimy Twoje prawo do prywatności.

Profesjonalnego podejścia.

Doradcy żywieniowi SetPoint to grupa energicznych i ambitnych osób dla których liczy się, aby pomóc Ci w możliwie najskuteczniejszy sposób. Dyplom uczelni wyższej nie stanowi dla nas granicy zdobywania wiedzy, my uczymy się cały czas. Dietetyka jest dziedziną dynamiczną, która wymaga systematycznego uzupełniania wiedzy, bycie na bieżąco pozwala nam brać pełną odpowiedzialność na naszą pracę.

Indywidualnego potraktowania.

Indywidualne traktowanie każdej osoby stanowi podstawę pracy doradców żywieniowych SetPoint. To oczywiste, że każdy organizm jest inny i w związku z tym niemożliwe jest zastosowanie schematycznych jadłospisów- takich samych dla każdego. Dla nas liczy się, aby program żywieniowy zaproponowany przez doradcę był możliwy do realizacji, bo tylko wtedy będzie skuteczny. Bądź pewna, że w jadłospisach nie znajdziesz „marchewki”(w miejsce marchewki możesz wstawić każdy dowolny produkt), jeśli nigdy jej nie jadłaś, bo zwyczajnie Ci nie smakuje. Uwzględnimy Twój tryb życia i czas, jaki możesz poświęcić na przygotowywanie posiłków.

Stałego wsparcia.

To bardzo istotne, abyś była pod naszą opieką przez cały okres trwania programu żywieniowego. Program żywieniowy SetPoint obejmuje zarówno zasadniczą jego część, w której staramy się wspólnie osiągnąć założony wcześniej cel jak i etap wychodzenia z diety. Wbrew pozorom wychodzenie z diety bywa skomplikowane i wymaga stałej obserwacji reakcji organizmu, dlatego szczególnie w tym momencie ważne jest abyś była w stałym kontakcie ze swoim osobistym doradcą żywieniowym SetPoint. Poza tym, kiedy wiesz, że w każdej chwili masz możliwość porozmawiania z osobą, która prowadzi Twój program żywieniowy czujesz się pewniej i znacznie bezpieczniej.

Urozmaiconych jadłospisów.

Musisz wiedzieć, że bez względu na to, czy chcesz schudnąć, zadbać o swoją urodę, czy też prawidłowo odżywiać się w czasie ciąży jadłospisy, które dla Ciebie przygotujemy będą urozmaicone, a także (a może przede wszystkim) smaczne. Nie będziesz się udręczać, jedząc tylko i wyłącznie liście sałaty z octem winnym, Twoje posiłki będą estetyczne, kolorowe i łatwe w przygotowaniu. Nie obawiaj się głodu! Doradcy żywieniowi SetPoint zadbają abyś czuła się syta, mimo ograniczenia kaloryczności posiłków.

Wszechstronnej pomocy.

Jesteśmy świadomi, że odżywianie się jest tylko częścią zdrowego stylu życia, który powinien uwzględniać także inne aspekty, w tym aktywność fizyczną i relaks. Z tego powodu w Centrum Dietetycznym SetPoint możesz skorzystać także z konsultacji z trenerem, który oceni wydolność Twojego organizmu oraz opracuje program treningowy dostosowany do założeń programu dietetycznego. Ponad to, aby ułatwić Ci realizację wyznaczonym celów możesz skorzystać z pomocy psychologa, który jest w stanie pokazać Ci nieświadome motywy Twoich zachowań żywieniowych.

Chcąc zapewnić Ci kompleksową opiekę zaproponujemy także zniżki do ośrodków spa, centrów medycznych czy gabinetów chirurgii plastycznej. Z nami poznasz najlepsze restauracje serwujące „lekką” kuchnię.

Teraz, wiesz już czego możesz spodziewać się po wizycie w Centrum Dietetycznym SetPoint.

Współpraca z doradcą żywieniowym z pewnością jest przyjemna - przekonaj sie o tym osobiście. ZAPRASZAMY!

 

#co jeść żeby schudnąć #skuteczne i trwałe odchudzanie #zdrowe odżywianie #zdrowo schudnąć #odchudzanie bez efektu jojo #dietetyk warszawa opinie #dietetyk warszawa #poradnia dietetyczna warszawa #odchudzanie warszawa 

Odkryj SetPoint

setpoint panele

zap2
newsletterbok1

 Zapisz się na newsletter SetPoint Twój Dietetyk!

zap1

Akademia SetPoint zaprasza.
Imprezy-wspólne gotowanie.

g1 g2 r1 r2

Nasza poradnia

Nasza poradnia

Nasza poradnia

Nasza poradnia